Навчальний процес

Зміст навчально-виховного процесу в закладі визначається Базовим компонентом дошкільної освіти, програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» та методичними аспектами   програми  «Впевнений старт», що рекомендовані Міністерством освіти і науки України, а також, в практиці роботи ЗДО використовуються   навчальні посібники, рекомендовані МОН України.

Планування роботи дошкільного навчального закладу відповідає принципам актуальності, науковості, перспективності, доцільності, системності, послідовності. Календарно-тематичне планування педагогів закладу відповідає вимогам. Система планування дозволяє в повній мірі вирішувати всі з поставлені  програмою завдання.

Поєднуючи  моральний,  духовний  і соціальний  компоненти виховного  процесу,  педагоги  спрямовували    його на  всебічний  розвиток особистості, який  реалізовувався в гармонії із  зовнішнім  світом  та із  самим  собою. У процесі  прилучення  до цього  світу діти  мали можливість набувати  соціальної  компетентності:  в них  виробилися  навички свідомої  поведінки, свідомого  ставлення  до  себе самої як до особистості, рівноправної  з іншими, сформувався  інтерес до тих, хто її  оточує, до спілкування  з ними, готовність  сприймати їхній соціальний  досвід, а також співпереживання, співчуття,  бажання  робити добро. Застосовуючи індивідуальний та диференційований   підходи, педагоги досягли високої результативності засвоєння  дошкільниками  програмових вимог. Під час  організації роботи з  дітьми враховувалися основні  закономірності  їх фізіологічного,  психічного  та соціального  розвитку.