Освітні програми, що реалізуються у ЗДО

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою

Зміст освітнього процесу в дошкільному закладі у 2019-2020 навчальному році реалізовується відповідно до вимог чинних програм розвитку, виховання й навчання дітей дошкільного віку. Вибір програм на навчальний рік обговорює та затверджує педагогічна рада дошкільного закладу. Педагогічний колектив  має право вибору освітніх програм: комплексної — як основної, додаткових парціальних — для поглибленої освітньої роботи за певними профілями. У дошкільному закладі  застосовується одночасно кілька комплексних і парціальних програм з певних напрямів освітньої роботи. Обираючи програми,  звертаємо увагу на терміни дії грифів Міністерства освіти і науки України.

1

Комплексна освітня програма «Дитина в дошкільні роки»

Наук.кер

Крутій К.Л.,

Богуш А.М.,

Грицишина Т.І.,

Дим`яненко О.Є.

Лист МОН України 06.11.2015,

1/11-16160

Групи дошкільного віку

2

Освітня програма «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку

Т. Піроженко

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист МОН України № 1/11-7684 від 01.08.2017 року)

Старша група

3

Програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля»

Білан О.І, Возна Л.М., Максименко О.Л. та ін.

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист Міністерства освіти і науки України від 23.05.2017 №1/11-4988)

Всі вікові групи

Парціальні програми

1

«Вчимося жити разом»,   програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років

Піроженко Т. О., Хартман О. Ю.)

Діти від 4 до 6-7 років

2

“STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт” формування культури інженерного мислення в дошкільників

Катерина Крутій